22 Eylül 2018 Cumartesi

Tenise yeni bir heyecan

Tüm dünya genelinde futbol ve basketboldan sonra en fazla izlenen, en fazla sponsoru olan, reklam ve pazarlama alanında çok önemli rakamlara ulaşan ve bireysel sporların en dikkat çekeni olan tenis, Türkiye'de de büyümeye devam ediyor.

Belki ülke genelinde çok başarılı ve dünyaca adından söz ettiren bir tenisçimiz henüz çıkmadı ama özellikle yurt dışındaki turnuvaları an be an takip eden, maçlarını izleyen, çeşitli tenisçilerin büyük hayran kitleleri olan topluluklarımız var. Başta Federer, Nadal ve Djokovic olmak üzere bugün birçok tenisçinin gerek sosyal medya gruplarında gerekse de kendi özellerinde birçok fan'ları mevcut. Sevdikleri sporcuların her maçını saat ayrımı yapmadan gece gündüz izliyorlar, yurt dışındaki internet sitelerini takip ediyorlar ve bildiklerini, yorumları ile beraber sosyal medyadan takipçilerine yansıtıyorlar.

Tenis tarihinin erkeklerdeki en iyi 3 oyuncusunu hala izleyebilme fırsatına sahip olduğumuz bu zamanlarda, kadınlarda da Williams kardeşler, Sharapova, Halep, Kvitova ve diğerleri ile olan inanılmaz rekabete tanık olmak da günümüz tenisseverleri için bulunmaz bir nimet.

Türkiye'de yayıncılık hayatına 2017 ocak ayında başlayan ve 2018 mayıs ayı itibariyle de web sitesi üzerinden hizmetlerine başlayan www.kortdergi.com bugün Türkiye'de tenisin en iyi yaşandığı internet sitesi konumunda. Güncel haberleri en hızlı şekilde ekranınıza ve mobil telefonunuza yansıtan Kort Dergi; kaliteli içerikleri, uzman yazarların yazıları, keyifli röportajları, yurt dışından önemli yazarların çevirileri, araştırmalar, ilgi çekici fotoğrafları ve videoları ile hizmet vermeye devam ediyor.

Bugün binlerce kullanıcının her gün ziyaret ettiği www.kortdergi.com'da son oynanan turnuvaları ve oynanan maçları, izlemeseniz de satırlara döküp, size adeta maçı yaşamış hissini veren bu sitede geçen zamanda adeta tenise doyacaksınız.

Kort Dergisi'ni ayrıca Turkcell Dergilik ve Türk Telekom e-dergi uygulamaları üzerinden de (tüm sayılarını) indirebilir, rahatça ve güvenle okuyabilirsiniz.

Derginin baş editörü Serdar Sözkesen ve imtiyaz sahibi Tolga Yenigün'ün büyük emek verdiği Kort Dergi'deki yazar kadrosu da bir hayli iddialı:

Bedri Baykam
Muharrem Ataç
Pemra Özgen
Büşra Ün
Müslüm Gülhan
Fatih Sabovic
Onur Dinçer
Kemal Ilıkkan
Metin Erdem
3 yorum:

SON 1 AYDA EN ÇOK OKUNANLAR